do kasy suma: 0,00 zł
Linoleum meblowe 0
Linoleum meblowe

Unikalnym materiałem do wykończenia mebli ze sklejki jest Linoleum meblowe firmy FORBO. Takie meble będą się wyróżniać na tle innych zarówno pod względem wyglądu, jak i długiego czasu użytkowania. Linoleum meblowe jest materiałem w pełni ekologicznym. Materiał powstaje z utlenionego oleju lnianego i żywicy z dodatkiem mączki drzewnej.

czytaj całość »
Sklejka egzotyczna 0
Sklejka egzotyczna

Popularność sklejki wzrasta z każdym rokiem, ale sklejka z drzew tropikalnych jest u nas jeszcze mało znana. Najbardziej popularną egzotyczną sklejką w Polsce jest z sklejka z drzewa meranti - shorea pauciflorea. Jest to wodoodporna sklejka, klejona z nieparzystej liczby fornirów. Włókna w przylegających do siebie warstwach przebiegają pod kątem prostym, w kolorze mahoniopodobnym. Meranti wyróżnia się dużą odpornością na wilgoć i niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

czytaj całość »
Lampy ze sklejki 0
Lampy ze sklejki

Nowoczesne designerskie lampy ze sklejki to świetna propozycja dla modernistycznych wnętrz w industrialnym stylu. To indywidualny projekt,  typowy dla designu skandynawskiego. Produkt wnosi wyjątkowy nastrój charakterystyczny dla tego stylu. Co więcej, Twój dom lub mieszkanie nabierze lekkiego, prostego charakteru.

czytaj całość »
O sklejce... 0
O sklejce...

Zachwyt sklejką trwa od dziesiątków lat... Już w okresie międzywojennym sklejka w meblarstwie zaczęła być popularna. Wówczas nazywano ją klejanką, albo z j.niemieckiego dykta lub szperdykta. Początkowo sklejka składała się z zespolonych ze sobą płatów forniru, które tworzyły płyty grubości od 2 do 20 mm. Dzięki klejeniu tych warstw włóknami pod kątem prostym płyty sklejkowe były materiałem wytrzymałym i sprężystym, dającym się wyginać.

czytaj całość »
lampy z litego drewna... 0
lampy z litego drewna...

Od wielu lat obserwujemy powrót do korzeni i renesans rzemiosła. Dobrym tego przykładem są np. lamy toczone ręcznie z litego drewna. Wykonane są z jesionu lub buku, przy zachowaniu szczególnej uwagi na wszelkie detale. Lampy spełniają również najwyższe standardy bezpieczeństwa z oznakowaniem CE.7

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl