do kasy suma: 0,00 zł
Kuchnia w stylu skandynawskim 0
Kuchnia w stylu skandynawskim

O funkcjonalności i prostocie stylu skandynawskiego już wspominaliśmy. Dlatego dziś chcielibyśmy się podzielić informacjami o jego zastosowaniu w kuchni! Jakie kolory dobrać? Co ze sobą łączyć? Czy wystarczy mały stół? A może podrasować wygląd tego pomieszczenia i zainwestować w jakieś ciekawe doniczki z kwiatami? Zdradzamy, dzielimy się i radzimy!

czytaj całość »
Sypialnia w stylu skandynawskim 0
Sypialnia w stylu skandynawskim

Zdradzamy dziś proste pomysły na urządzenie sypialni w stylu skandynawskim. Biel, złote i geometryczne dodatki, małe szaleństwo z kolorami i o wiele, wiele więcej...

czytaj całość »
Styl skandynawski - czyli jaki? 0
Styl skandynawski - czyli jaki?

Chyba już każdemu obiła się  o uszy nazwa "styl skandynawski" albo "skandynawskie meble". W wielu polskich domach od jakiegoś czasu to właśnie taki rodzaj dekoracji króluje. Jaki jest tak naprawdę? Jakie są jego cechy? Zebraliśmy kilka informacji na ten temat!

czytaj całość »
Drzewo najlepszym przyjacielem człowieka 0
Drzewo najlepszym przyjacielem człowieka

Czy drzewo ma właściwości lecznicze? Czy dosłownie powrót do korzeni wiąże się z samoleczeniem? Okazuje się, że tak! To właśnie ścisły kontakt z drzewem sprawia, że człowiek zdrowieje! 

czytaj całość »
Meble z drewna - korzystny wpływ na zdrowie 0
Meble z drewna - korzystny wpływ na zdrowie

Drewno to surowiec, który nie zagraża  naszemu środowiskuPierwotni ludzie wykorzystywali ten materiał na wiele sposobów: budowali  domy, mosty; ogrzewali swoje mieszkania; tworzyli meble, sprzęty, naczynia czy narzędzia. Z pokolenia na pokolenie człowiek powielał i poszerzał zastosowanie drewna. Jak się okazuje,  najlepiej jest postawić na to, co oferuje nam natura

 

czytaj całość »
Lite drewno - czyli trwałość i wytrzymałość w jednym 0
Lite drewno - czyli trwałość i wytrzymałość w jednym

Co się więc kryje pod tajemniczą nazwą "lite drewno"? To drewno, które zostało pozyskane w stu procentach ze ściętych drzew. Jest to zatem całkowicie naturalny produkt. Meble z tego materiału są poddane jedynie obróbce, która nada im właściwy kształt.

czytaj całość »
Linoleum meblowe 0
Linoleum meblowe

Unikalnym materiałem do wykończenia mebli ze sklejki jest Linoleum meblowe firmy FORBO. Takie meble będą się wyróżniać na tle innych zarówno pod względem wyglądu, jak i długiego czasu użytkowania. Linoleum meblowe jest materiałem w pełni ekologicznym. Materiał powstaje z utlenionego oleju lnianego i żywicy z dodatkiem mączki drzewnej.

czytaj całość »
Sklejka egzotyczna 0
Sklejka egzotyczna

Popularność sklejki wzrasta z każdym rokiem, ale sklejka z drzew tropikalnych jest u nas jeszcze mało znana. Najbardziej popularną egzotyczną sklejką w Polsce jest z sklejka z drzewa meranti - shorea pauciflorea. Jest to wodoodporna sklejka, klejona z nieparzystej liczby fornirów. Włókna w przylegających do siebie warstwach przebiegają pod kątem prostym, w kolorze mahoniopodobnym. Meranti wyróżnia się dużą odpornością na wilgoć i niskim współczynnikiem przenikania ciepła.

czytaj całość »
Lampy ze sklejki 0
Lampy ze sklejki

Nowoczesne designerskie lampy ze sklejki to świetna propozycja dla modernistycznych wnętrz w industrialnym stylu. To indywidualny projekt,  typowy dla designu skandynawskiego. Produkt wnosi wyjątkowy nastrój charakterystyczny dla tego stylu. Co więcej, Twój dom lub mieszkanie nabierze lekkiego, prostego charakteru.

czytaj całość »
O sklejce... 0
O sklejce...

Zachwyt sklejką trwa od dziesiątków lat... Już w okresie międzywojennym sklejka w meblarstwie zaczęła być popularna. Wówczas nazywano ją klejanką, albo z j.niemieckiego dykta lub szperdykta. Początkowo sklejka składała się z zespolonych ze sobą płatów forniru, które tworzyły płyty grubości od 2 do 20 mm. Dzięki klejeniu tych warstw włóknami pod kątem prostym płyty sklejkowe były materiałem wytrzymałym i sprężystym, dającym się wyginać.

czytaj całość »
lampy z litego drewna... 0
lampy z litego drewna...

Od wielu lat obserwujemy powrót do korzeni i renesans rzemiosła. Dobrym tego przykładem są np. lamy toczone ręcznie z litego drewna. Wykonane są z jesionu lub buku, przy zachowaniu szczególnej uwagi na wszelkie detale. Lampy spełniają również najwyższe standardy bezpieczeństwa z oznakowaniem CE.7

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl