do kasy suma: 0,00 zł
Lite drewno - czyli trwałość i wytrzymałość w jednym 0
Lite drewno - czyli trwałość i wytrzymałość w jednym

Profesjonalizm w dwóch słowach - czyli lite drewno w całej okazałości

Drewno, już od początku swojego surowego stanu, musi przejść przez kilka faz i etapów,  aby zagościło w naszych domach w postaci wymarzonego mebla, uzupełniającego aranżację. Czy proces tworzenia naprawdę wymaga wielokrotnych przekształceń i działań? Otóż nie! Prawdziwa natura sprzyja człowiekowi i ułatwia mu zadanie. A to wszystko przez lite drewno.

 

Lite drewno i jego najcenniejsze zalety

Przed wyborem tego materiału, warto jest zapoznać się z jego największymi atutami:

TRWAŁOŚĆ - ten rodzaj drewna może być naprawdę długowieczny. Cechuje go odporność na przemijający czas, a także różne uszkodzenia. Nawet, jeśli takie nastąpiły, można z łatwością je zeszlifować.

RÓŻNORODNOŚĆ - już sam gatunek drzewa, z którego pozyskujemy drewno, zapewnia nas o tym, że mamy do czynienia z różnorodnością - pod względem koloru czy struktury. Sam układ słojów gwarantuje oryginalność - jest w czym wybierać. Dzięki temu, niepowtarzane elementy będą cechą charakterystyczną naszych mebli.

NATURALNOŚĆ - w przypadku aranżacji wnętrz - wygląd zdecydowanie ma znaczenie. Najlepszy jest ten naturalny, który odzwierciedla piękno przyrody. Meble z litego drewna nie oszpecają przez to pomieszczeń, a nadają im uroku.

KORZYŚCI ZDROWOTNE - do obróbki większości mebli wykorzystuje się niekorzystne dla zdrowia środki - np. kleje, które mogłyby mieć zły wpływ na człowieka. Jak jest w przypadku litego drewna? Stawia się przede wszystkim na ekologiczne rozwiązania (np. odpowiednie lakiery), co sprzyja alergikom. Ponadto zapewnia właściwy poziom wilgotności w pomieszczeniach!

 

Zapewnij sobie komfort psychiczny

Lite drewno pozwala nam na kontakt z naturą także w naszych domach. Podświadomie uspokaja i wprowadza człowieka w stan harmonii. Wyposażając swoje wnętrze w meble z tego materiału - masz szansę na obcowanie z przyrodą każdego dnia. Już sam zapach sprawi, że będziesz czuł się odprężony, a design nacieszy Twoje oko.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl