do kasy suma: 0,00 zł
Kim jesteśmy

Z pasji do drewna i języków skandynawskich stworzyliśmy naszą firmę sprzedaży mebli drewnianych i mebli ze sklejki. Wybieramy marki, które troszczą się o środowisko naturalne, a to ma dla nas istotne znaczenie. Chcemy dostarczyć klientom nie tylko meble, które mają w sobie oryginalność i trwałość, ale i będą spójnym elementem zaaranżowanego wnętrza. Cenimy prostotę, jak i również oryginalność i doskonałą jakość.

Prezentowane przez nas meble są dopracowane do perfekcji i łączą w sobie elegancję z nutą artystycznej duszy. Dzięki temu pozwalają stworzyć wnętrza według indywidualnych potrzeb i kreatywnego stylu każdego klienta.

Idąc z nurtem czasu potrzebujemy oryginalnych i inspirujących wnętrz przy zachowaniu najwyższych norm ekologicznych. Dzięki wykorzystywaniu sklejki lub drewna w produkcji unika się dużych ilości odpadów, a powstały produkt zabezpiecza się tylko naturalnymi olejami,  które wyostrzają strukturę i wyjątkowe piękno drewna. Prezentowane przez nas meble spełniają wysokie ekologiczne standardy. A my, łącząc nasze pasje i wieloletnie doświadczenie w E-commerce i obsłudze klienta polskiego i zagranicznego pomagamy, z przesyconego rynku wybrać właśnie te elementy, które spełnią oczekiwania klientów, dla których ważne są jakość, oryginalność, natura i piękno.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl