do kasy suma: 0,00 zł

boxy na płyty winylowe

Box na płyty COPPER Box na płyty COPPER
Producent: Woody Woody
Cena: 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
1 Ocena
Box na płyty CUBE Box na płyty CUBE
Producent: Woody Woody
Cena: 450,00 zł
szt.
zobacz więcej
0 ocen
Box na płyty FLAT Box na płyty FLAT
Producent: Woody Woody
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
0 ocen
Komoda na płyty 3+1 Komoda na płyty 3+1
Producent: Woody Woody
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
0 ocen

Drewniany regał na płyty

W tej kategorii prezentujemy unikatowe regały z drewna dębowego na płyty dla melomanów. Kolekcjonowanie płyt winylowych wraca do łask. Wyeksponowany regał przy dobrej klasy adapterze będzie tworzyć oryginalną całość i przyciągać wzrok.

Stojak na płyty w skandynawskim stylu

Przed zakupem stojaka na winyle trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach dotyczących przechowywania czarnych płyt. Brak przestrzegania zasad może prowadzić do degradacji dźwięku. Jest to ważne, ponieważ brak przestrzegania tych zasad z czasem może prowadzić do obniżenia jakości dźwięku lub nieodwracalnej utraty zapisanej muzyki. 

Poniżej kilka wskazówek: 

Zwróć uwagę na odpowiednią stabilizację i rozłożenie masy stojaka na płyty winylowe; pamiętaj o zachowaniu pionowej pozycji płyty; chroń od wilgoci i nasłonecznienia; unikaj nadmiernego nacisku płyty na płyty; zapewnij odpowiednią wentylację i swobodę oraz pomyśl o stabilnej konstrukcji boxa na winyle umożliwiającej przemieszczanie stojaka z zawartością.

Kolekcjonowanie płyt winylowych wraca do łask. Wyeksponowany regał przy dobrej klasy adapterze będzie tworzyć oryginalną całość i będzie przyciągać wzrok. Unikatowe regały z drewna na płyty dla melomanów mają ponadczasowy design. Stojaki na płyty winylowe umożliwiają swobodne i szybkie przeszukiwanie płyt i wybór odpowiedniej Extended Play tzw. Ep-ki wpisującej się w istniejący klimat. 

Obecnie produkuje się stojaki na płyty winylowe zwracając uwagę na wiele szczegółów. Równomierny rozkład masy stojaka na winyle z odpowiednio dobranym kątem oparcia tworzy mebel dostosowany dla wymagającego melomana. Pełne oparcie płyt w dwóch płaszczyznach chroni płyty przed wypaczaniem, a pełna podstawa przed rozrywaniem.

Autorskie projekty łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, minimalizm i funkcjonalność. Regał może pomieści każdą liczbę płyt. Ciekawym przykładem może być regał Box Copper z akcentami wykonanymi z miedzi. Przekładki z drutu miedzianego można dowolnie dopasować. Stojak na płyty w standardzie może pomieścić około 50 płyt. 

W ten sposób zawsze masz pod ręką swoje ulubione winyle.  Nowoczesny i jednocześnie elegancki design sprawdzi się w każdym salonie, gdzie oprócz funkcjonalności zyskujemy dodatkowo wspaniały efekt dekoracyjny.

Box na płyty winylowe  o nietypowych kształtach i bardzo oryginalnym wyglądzie wykonany jest z polskich surowców. Materiał to wysokiej jakości lite drewno bukowe. Stojak na płyty winylowe dostępny jest w wykończeniu surowym lub olejowany olejem skalnym podkreślającym wyjątkową strukturę drewna i dającym ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki półotwartej konstrukcji możliwe jest szybkie i łatwe przeglądanie płyt ułożonych alfabetycznie. 

Box na winyle sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, jego jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Designerzy prześcigają się jeśli chodzi o ciekawe półki na winyle i jeśli chcecie wybrać jakiś nietypowy stojak, to wybór jest naprawdę duży. Stojaki na płyty winylowe wykonywane są za pomocą tradycyjnych stolarskich połączeń drewnianych bez obcych elementów łączących (gwoździ, wkrętów itp.), natomiast powierzchnia wykończona jest olejem naturalnym. Na specjalne zamówienie można wykonać regał dostosowany do nietypowego i oryginalnego pomieszczenia.

Jeśli nie masz miejsca w pokoju na dodatkowe szafki, warto zainwestować w minimalistyczne stojaki na winyle, w których można swobodnie pomieścić płyty gramofonowe. Jest to dobre rozwiązanie, a winyle będą się bardzo efektownie prezentować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl