do kasy suma: 0,00 zł
Filtruj produkty
Cena
  • od
    do

Lampy drewniane stojące

Lampa podłogowa drewniana jako sposób odmiany wnętrza

Lampy podłogowe drewniane mogą odmienić każde wnętrze. W zależności od zaaranżowania wnętrza mamy szeroki wybór lamp drewnianych podłogowych. Jaką lampę podłogową wybrać, podpowie nam nasza intuicja. Kolor drewna i jego struktura pasuje do każdego wnętrza, tym bardziej z dobrze dobraną lampą stojącą, a w dużych salonach można umieścić więcej takich lamp.

 

Woobia - lampa stojąca

Woobia  - lampa stojąca
Woobia - lampa stojąca
Cena: 7 500,00 zł
szt.

CLOUD BLACK

CLOUD BLACK
CLOUD BLACK
Cena: 1 999,00 zł
szt.

Kaka D - lampa podłogowa

Kaka D  - lampa podłogowa
Kaka D - lampa podłogowa
Cena: 1 950,00 zł
szt.

Lampa podłogowa CLOUD

Lampa podłogowa CLOUD
Lampa podłogowa CLOUD
Cena: 1 899,00 zł
szt.

Lampa stojąca drewniana - czemu lampa nie może być wykonana w całości z drewna?

Producenci wręcz prześcigają się w tworzeniu co raz to lepszych modeli lamp podłogowych, ale zastosowanie drewnianych części w lampach zawsze nadaje wnętrzom przyjemny klimat. W większości lamp podłogowych nogi są wykonywane z drewna, a abażury z innego materiału. Drewniane lampy stojące przekonują coraz więcej konsumentów. Abażur nie jest całkiem zamknięty, a prześwity rozprowadzają światło tak, jak przez korony drzew przebija się słońce. Cienkie warstwy drewna czy forniru pozwalają zaplatać i tworzyć niepowtarzalne kształty i formy. Drewniane lampy stojące bardzo ładnie prezentują się z odkrytym kloszem przy odpowiednim zastosowaniu żarówek halogenowych z ciepłą bielą.

Trójnogi w lampach podłogowych toczone są z różnego rodzaju drewna. Najlepiej prezentuje się drewno jesionowe, dębowe i brzozowe. Słoje podkreślone są poprzez zastosowanie odpowiednich olejowosków. Należy również zwrócić uwagę na poprowadzony kabel oraz wysokość, na której umieszczony jest włącznik. Obecnie najczęściej używa się włączników bezprzewodowych. Natężenie światła jest sterowalne ze smartfona czy pilota. Daje to jeszcze większy komfort oraz odpowiednie doświetlenie pomieszczenia w zależności od klimatu, czy pogody za oknem.

Zmiana trendów w wystoju wnętrz? - drewniana lampa stojąca przychodzi z pomocą

W pojawiających się trendach można zauważyć, że lampa podłogowa drewniana nie tylko spełnia funkcję oświetlenia pomieszczenia. W trójnogach stosuje się półki i schowki. Możemy mieć pod ręką książkę, którą właśnie czytamy, lub postawić dobrą kawę czy herbatę. Salon to dość pokaźne wnętrze w naszym domu. Nie musimy za każdym razem wędrować sięgając, czy odkładając książkę lub płytę. Trójnogi wyposażone w dwie półki mogą pomieścić tablet lub notes i służyć jako podręczna półka. Trójnogi przy samej podstawie drewnianych lamp stojących są łączone listwami przy pomocy bezbarwnego kleju i tworzą niespotykany wzór i ponadczasowy design.

Lampy podłogowe drewniane - zawsze w modzie!

Lampy stojące towarzyszą nam od dawna i choć na przestrzeni lat zmieniały swój wygląd, to zawsze można je było znaleźć w każdym polskim domu. Współczesne lampy spełniają nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną. Uzupełniają główne oświetlenie pomieszczenia oraz w połączeniu z ulubionym fotelem lub sofą stwarzają przytulne miejsce. W nowoczesnych aranżacjach drewniana lampa podłogowa i lampy sufitowe drewniane wprowadzą nas w wyjątkowy nastrój grą świateł i cieni w zależności od rodzaju abażura.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl